Your Shopping Cart

Article Price Amount Total Price
Chardonnay, wine 17,99 1 17,99
Cantuccini, biscuits 6,00 1 6,00
€23,99
Proceed to Checkout

Ortodoncja dzieci, młodzieży i dorosłych

Ortodonta to pierwszy specjalista podejmujący decyzję o tym, jak ma wyglądać twarz pacjenta oraz jakie będzie zdrowie jego narządu żucia przez całe życie.

Nie patrzymy jedynie na zęby, lecz na wszystko, co ma związek z jamą ustną i zgryzem (zęby, dziąsła, mięśnie, stawy, ruchy żuchwy) oraz wzajemne ich relacje, rozpoznając i diagnozując każdą z nich. Działamy w zgodzie z filozofią realizowania kompletnej i wyczerpującej diagnostyki, dzięki której leczymy każdego pacjenta w sposób zindywidualizowany.

Ortodoncja nie ma wieku...

Leczenie ortodontyczne odnosi dobre skutki w każdym etapie życia. O zakwalifikowaniu pacjenta do leczenia ortodontycznego decyduje nie jego wiek lecz zdrowie zębów i struktur je podtrzymujących.

Walor estetyczny twarzy o dobrych proporcjach i młodym uśmiechu jest bardzo ważny dla naszego dobrego samopoczucia a usta i zęby odgrywają w tym decydująca rolę. U dorosłych korekta pozycji zębów to osiągnięcie efektu odmładzającego. Jest to możliwe, a nawet często spotykane, posiadanie jednocześnie prostych zębów i pięknego uśmiechu oraz uszkodzonego układu narządu żucia. Leczenie ortodontyczne może być wyrównywaniem krzywych zębów albo wyrównywaniem krzywych zębów ORAZ korektą zgryzu.

TO JEST DUŻA RÓŻNICA!

Oznacza to też, że praca lekarza w tym drugim przypadku będzie dużo bardziej szczegółowa.

  • Wyrównywanie zębów jest usługą kosmetyczną, korekta zgryzu jest usługą zdrowotną.
  • Piękny uśmiech jest ważny, ale nie utrzyma się długo bez korekty zgryzu.